معرفی پارک بایرام پاشا

پارک بایرام پاشا

بدون ديدگاه

ما یک پیشنهاد عالی برای کسانی داریم که به دنبال تفریح ​​آخر هفته هستند. پارک شهر بایرامپاشا در بین مردم به نام آداپارک شناخته می شود. ما فکر می کنیم که هم بزرگسالان و هم کودکان با شهربازی و حوض آن بیشتر از آن لذت ببرند.
برکه های مصنوعی، پارک های تفریحی، زمین های بازی کودکان و مناطق مزرعه به عنوان پر رفت و آمدترین مکان ها برای بازدیدکنندگان برجسته هستند. تصمیم گرفتیم در مورد همه آنها به طور خلاصه صحبت کنیم.

حوض مصنوعی؛ این حوض که ارتفاع آب آن ۳۰ سانتی متر است، مهم ترین بخش جشن بصری است. می توانید روی نیمکت های اطراف آن بنشینید و پیک نیک داشته باشید، می توانید از مسیر پیاده روی اطراف آن استفاده کنید یا می توانید دوچرخه کرایه کنید و از دوچرخه سواری در حوض لذت ببرید.

پارک موضوعی؛ سرگرم کننده ترین قسمت پارک برای بچه ها. در اینجا فعالیت های زیادی برای کودکان وجود دارد. لازم به یادآوری است که در برخی مناطق محدودیت سنی وجود دارد. با فعالیت های مختلف فرزندان شما به اوج لذت خواهند رسید.
زمین بازی بچه ها؛ این مکان برای گذراندن اوقات خوش کودکان با زمین های مختلف بازی مانند تاب و سرسره بدون پرداخت هزینه تدارک دیده شده است. منطقه ای نفیس است که می توانند در آن پرسه بزنند و در دل خود غبارآلود کنند.

مزرعه؛ اینجا منطقه ای است که در آن آموزش اسب سواری داده می شود. جایی است که هم عشق به حیوانات و هم ورزش با هم انجام می شود و بزرگسالان و کودکان در آن اوقات بسیار خوبی را سپری می کنند. به خصوص بچه ها با اسب سواری در اینجا تجربه بسیار متفاوتی را تجربه می کنند.

سایر قسمت های پارک به زیبایی مکان هایی است که در بالا به آنها اشاره کردیم. این آمفی تئاتر تقریباً ۴۰۰۰ نفر ظرفیت دارد و در ماه های تابستان فعالیت های مختلفی از جمله کنسرت و تئاتر در اینجا برگزار می شود.

به طور خلاصه، می توان گفت که این مکان برای کسانی که به دنبال سرگرمی هستند عالی است.

اطلاعات مهم: آوردن دوچرخه، اسکوتر، اسکیت برد، اسکیت، توپ، بادبادک، حیوانات خانگی و آجیل به داخل پارکادا ممنوع است.

داخل پارک چیست؟

آمفی تئاتر، مناطق پیک نیک، پارک تفریحی، کافه ها و رستوران ها، حوض و پل مصنوعی – کوچه های بولینگ، باغ وحش کوچک، بازار، مناطق پیاده روی، باغ های سرگرمی، منطقه نمایشگاه، زمین های ورزشی سرپوشیده و روباز.
هزینه ها و ساعات کاری پارک شهر بایرامپاشا (AdaPark): 2023

سکه: ۲۰ لیر

دوچرخه های دریایی ۲ و ۴ نفره. ۲ نفر ۴۰ لیره، ۴ نفر ۷۰ لیر. زمان استفاده ۱۰ دقیقه است.

اگر می خواهید فرزندان خود را سوار بر اسب کنید، ۲ تور در پیست ۴۰ لیر است.

یادآوری می کنیم که هزینه پارکینگ برای افرادی که با ماشین شخصی وارد می شوند ۲۰ لیر بدون محدودیت ساعت می باشد.

ساعات کاری AdaPark: این پارک که در تعطیلات آخر هفته و در هوای خوب پذیرای بازدیدکنندگان زیادی است، بین ساعت ۰۸:۳۰ تا ۰۱:۰۰ خدمات ارائه می دهد.
پارک شهر بایرامپاشا (AdaPark) کجاست؟ و نحوه رسیدن به آنجا

آدرس: Kocatepe Mah. در جاده مرزی Kocatepe Bayrampasa / استانبول

تلفن: (۲۱۲) ۶۴۰ ۹۵ ۵۰

چگونه به آنجا برویم: اگر با ماشین خود می روید. وقتی وارد پیچ ​​بایرامپاشا می شوید، جاده ایستگاه اتوبوس را دنبال کنید، وقتی از تابلوهای راه ارتباطی ایستگاه اتوبوس به سمت راست بپیچید، پارک درست مقابل شما خواهد آمد.

حمل و نقل عمومی؛ کسانی که می خواهند با اتوبوس بروند می توانند مترو را هم انتخاب کنند. پس از پیاده شدن در ایستگاه مترو Kocatepe، حدود ۱۵ دقیقه پیاده روی تا Parkada فاصله دارد.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.